Radosť z učenia angličtiny? V jazykovej škole Family Friendly English vám z angličtiny urobia hobby

Chcete sa angličtinu učiť inak ako doteraz? V jazykovej škole Family Friendly English v Žiline vám z učenia cudzieho jazyka spravia zážitok. 

Nie je jazyková škola ako jazyková škola. Všetko stojí na spôsobe výučby a prístupe lektorov. Ak je toto na jednotku a ešte sa ocitnete v prostredí, ktoré vám viac pripomína domov ako školu a z učenia sa stáva hra, dostávate sa do štádia, kedy nové poznatky prijímate prirodzene. A to je princípom novootvorenej jazykovej školy v Žiline – Family Friendly English: učiť angličtinu hravo a bez nútenia.

Učenie hrou
„Poďme angličtinu učiť inak ako doteraz,“ povedali si pred necelým rokom dve sympatické ženy a dlhoročné kamarátky Anna a Daniela. Dnes sa tešia z fungujúcej jazykovej školy, kde panuje priateľská, uvoľnená atmosféra a kde sa cítite minimálne tak dobre ako doma. A to bolo ich snom: vytvoriť prostredie, kde sa učenie stáva hrou.

Viac na: https://www.vregione.sk/clanky/296/radost-z-ucenia-anglictiny-v-jazykovej-skole-family-friendly-english-vam-z-anglictiny-urobia-hobby

zdroj: www.vregione.sk


      #familyfriendlyenglish